Darmowy terminal płatniczy – jak go dostać?

Darmowy terminal płatniczy to świetna okazja dla małych i średnich przedsiębiorców. Oprócz otrzymania terminala płatniczego za 0 zł właściciele firm nie muszą płacić na obsługę urządzenia przez… 12 miesięcy! Co trzeba zrobić, by dostać darmowy terminal?

Darmowy terminal płatniczy można otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Dlaczego warto zainstalować urządzenie płatnicze w swojej firmie? Jak to zrobić?

Terminale płatnicze – zalety

Terminale płatnicze mają wiele zalet. Pozwalają usprawnić obsługę klientów, w wielu przypadkach zwiększyć obroty firmy, a także zwiększyć bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz… samych konsumentów.

Terminal płatniczy, dzięki funkcji płatności zbliżeniowych, pozwala na przeprowadzenie transakcji już w kilka sekund! Wystarczy zbliżyć kartę płatniczą lub smartfona do terminala. W czasie pandemii COVID-19 limit transakcji zbliżeniowych wzrósł z 50 do 100 zł. Dzięki temu nie ma potrzeby wpisywania na klawiaturze terminala kodu PIN i narażania się na kontakt z groźnymi dla zdrowia człowieka drobnoustrojami chorobotwórczymi. Szybkość i bezpieczeństwo transakcji to jednak nie wszystko.

Jak przyznają sami klienci, płatności bezgotówkowe pozwalają zrobić większe zakupy, ponieważ – płacąc kartą – mają oni dostęp do wszystkich środków na koncie a nie tylko ograniczonej ilości gotówki w portfelu. Poza tym, jak wynika z licznych ankiet, chętniej robią zakupy i korzystają z usług w miejscach gdzie można płacić bezgotówkowo.

Punkt oferujący transakcje bezgotówkowe jest też postrzegany przez klientów jako przyjazny klientom i nowoczesny.

Darmowy terminal? To prostsze niż myślisz!

Co należy zrobić by otrzymać darmowy terminal płatniczy? Przede wszystkim należy wejść na stronę bezotowki.pl. Następnie trzeba wybrać terminal dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa i wypełnić zgłoszenie zamieszczone na stronie. Po przejściu weryfikacji kurier dostarcza urządzenie płatnicze pod wskazany adres!

W ramach programu Polska Bezgotówkowa można wybrać nie tylko terminale standardowe – w wersji stacjonarnej lub przenośnej, ale także nowoczesne urządzenia typu smart. Co ciekawe, po 12 miesiącach obowiązywania programu terminale smart przechodzą bezpłatnie na własność przedsiębiorcy. Szukasz informacji na temat darmowych terminali płatniczych? Wejdź na https://bezgotowki.pl/ i dowiedz się więcej!

Instalacja terminala płatniczego w przedsiębiorstwie przynosi wiele korzyści. Pozwala nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo, ale także przyciągnąć więcej klientów i… pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *