Powrót mody na kasetony

Kasetony reklamowe to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów reklamy zewnętrznej, która pomoże osiągnąć naszej firmie cele marketingowe związane z promocją naszych produktów lub usług.

Czym są kasetony reklamowe i jakie są ich największe zalety?

Zgodnie z definicją, kasetony reklamowe to jednostronne lub dwustronne tablice na których umiejscowiony jest tekst lub obraz będący nośnikiem informacji o danej firmie.

Kasetony podświetlane LED

Mogą one przybierać bardziej analogową formę lub prezentować się w bardziej nowoczesnej formule – dzięki zastosowaniu sztucznego oświetlenia.

Powierzchnie reklamowe produkowane są przy użyciu różnych materiałów z których w pierwszej kolejności należy wymienić płyty kompozytowe typu dibond (alubond, alucobond i wiele innych), poliwęglan lity lub plexiglas.

Na osobną uwagę zasługują kasetony tekstylne z napinanym licem, które najczęściej spotkamy w wielkopowierzchniowych reklamach zewnętrznych z zastosowanym dodatkowym oświetleniem, choć warto też nadmienić, że znakomicie sprawdzą się też we wnętrzach lokali – na przykład jako reklamy przy recepcji lub przy kasach sklepowych.

Jedną z najwyżej ocenianych firm w sieci, która specjalizuje się w produkcji kasetonów reklamowych jest centrum reklamy GrawerPix (kasetony tej firmy znajdziesz tutaj: https://grawerpix.pl/reklama/kasetony/), które z najwyższą dbałością o każdy szczegół realizuje projekty o dowolnym wymiarze i kształcie, zawsze stawiając wymagania klienta na pierwszym miejscu. Na obecną chwilę praktycznie każda firma świadcząca tego typu usługi ma w swojej ofercie ten rodzaj reklamy zewnętrznej, wpływając tym samym na rozwój samego produktu oraz konkurencyjność w branży.

Dlaczego warto rozważyć wybór kasetonów jako formę promocji naszego biznesu? 

Trwałość i odporność na warunki atmosferyczne to jedne z najczęściej wymienianych zalet kasetonów reklamowych, które z całą pewnością możemy nazwać produktem długowiecznym, nie generującym wysokich kosztów dodatkowych związanych z ich konserwacją.

Efektownie zaprojektowane i wykonane zgodnie ze sztuką realizacje pomogą zbudować rozpoznawalności marki oraz zapamiętać siedzibę naszej firmy.

Będąc bardzo uniwersalnym i stosunkowo tanimi rozwiązaniem, doskonale sprawdzą się w praktycznie każdej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *